• Ostatenie fotografie

  Post
  Kasia Dereń & Anna KarwanHard Rock Cafe / WarszawaFot. Jarek Zakrzewski
  Post
  Natalia KukulskaBielsko BiałaFot. Jarek Zakrzewski
 • Fotografia koncertowa

  Naszą pasją jest fotografia - i dzięki temu że robimy to co lubimy nasze zdjęcią są na najwyższym poziomie. Prócz pomysłów posiadamy doświadczenie dzięki czemu można nam zaufać.

 • Druki wielkoformatowe

  Współracujemy z drukarnią produkcją wydruki wielkoformatowe, takie jak plakaty, bilbordy.

 • Making Of

  Zajmujemy się nagraniem i montażem Making of. Posiadamy doświadczeniego przy tego typu realizacjach, odpowiedni sprzęt i głowe na karku.

Menu

POS / BTL

Osłona cenowa / projekt

Osłona cenowa / proj. Jarek Zakrzewski

Przy udziale Marketing Manager'a przygotowałem osłonę promocyjną na listwy cenowe. Projekt wykonany został za pomocą programu Indesign, a następnie przekazany firmie produkującej tego typu materiały. Powyższy plik jest to jedyenie wizualizacja produktu.
Projekty naklejek

Projekty naklejek / Jarek Zakrzewski

Przygotowanie do druku różnego rodzaju materiałów informacyjnych na wewnętrzene powierzchnie sklepowe. Jednym z takich rozwiązań były naklejki dopasowywane indywidualnie do każdego rozmiaru regału.
Prezentacja nowego / starego lokalu

Prezentacja nowego / starego lokalu

Na powyższym zdjeciu zestawiono stary i nowy lokal. Natomiast na powiększeniu widać już tylko nowy lokal do którego zaprojektowano materiały, oraz przygotowano je do druku.
Bilboardy

Bilboardy

W ramach działań reklamowych, znalazły miesce bilboardy, które zaprojektowane zostały przy współudziale Marketing Managera. Cały projket wykonany został w programie Indesign, a następnie przesłany do druku. Na zdjęciu zestawiony został projekt z fotografiami 2 miejsc w których został wyklejony.